D.U.K

Kuro granulės – tai ekologiškas biokuras, pagamintas iš spygliuočių medienos, kurią susmulkinus ir išdžiovinus yra formuojamos 6 arb 8 mm granulės.

Plačiau

Produktų sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų. Ekologiškas ir tausojantis aplinką kuras gaminamas iš atsinaujančių šaltinių, degimo metu išskiriama mažai CO2.

Plačiau

Mūsų produktų techninę charakteristiką rasite meniu skiltyje Produkcija.

plačiau

Užsisakę produkciją iš Kurogranulės.lt, galite ją laikyti mūsų sandėliuose, o mes bet kada ją galėsime pristatyti!

plačiau

Medžio pjuvenų briketai (RUF) – kietas biokuras, turintis kelis kartus didesnę energetinę verte, nei kitos kieto kuro rušys. Ypač patogus didesnių patalpų apšildymui. Ypač sausas, tinka visiems kieto kuro kuro katilams.

plačiau

Rekomenduojama produktus laikyti sausoje patalpoje. Sandėliuojant lauke pasirūpinkite tinkama apsauga nuo drėgmės, stebėkite ar neatsiranda pažeidimų pakuotėse. Užtikrinkite vėdinimą, palikte tarpus tarp palečių ar šoninio sąlyčio.

plačiau

Pristatymas Vilniaus rajone – nemokamas. Dėl kitų miestų – kaina sutartinė. Pristatome ir šeštadieniais.

Apmokėjimas iš anksto arba atsiskaitymas pristačius prekes.

plačiau

Mūsų įmonė siūlo keturis pristatymo būdus:

Automobilį su kranu-manipuliatoriumi;
Krovininę mašiną su liftu;
Mikroautobusą su liftu;
Pneumatinį transporterį su įputimu.

plačiau

Norėdami įsitikinti, jog mūsų granulės tinkamos ir kokybiškos, Vilniuje galite įsigyti kelis maišus pabandymui. Daugiau informacijos apie tai telefonu: +370 659 51645.

plačiau

Mūsų įmonė yra sertifikuotų produktų tiekėja. Prekiaujame EN PLUS sertifikavimo standartus atitinkančiais produktais.

plačiau

Prieš pradedant kūrenti granulėmis, patariama apskaičiuoti reikiamą jų kiekį. Atkreipkite dėmesį į granulių kokybę, krosnelę ir šildymo plotą.

plačiau

Medžio briketų kokybė priklauso nuo jų turimų kuro parametrų. Taip pat svarbios sudarytos laikymo ir degimo sąlygos.

plačiau

 Pagrindinės mūsų prekių eksporto šalys – Vokietija, Italija, Danija, Nyderlandai. Šios valstybės renkasi mūsų įmonę iki šiol: į jas išvežama net 2/3 biokuro produkcijos. Siūlome savo klientams galimybę užsakinėti dalinio tipo krovinius, kurie sudaryti iš keleto produktų. Išvystyta tiekimo ir logistikos grandinė leidžia garantuoti užsakytos produkcijos pristatymą pagal kiekvieno kliento individualų poreikį. Nedvejodami susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jus dominčius klausimus!!!

plačiau

Mūsų įmonė yra sertifikuotų produktų tiekėja. Prekiaujame EN PLUS ir FSC® (FSC-C147495) sertifikavimo standartus atitinkančiais produktais. Sertifikuoti produktai pagal FSC standarto reikalavimus rodo, kad žaliavos buvo gamintos vadovaujantis atsakingos miškininkystės principais.

Susisiekti ir užsakyti prekes