Kaip pristatoma produkcija?

Užsisakius iš medienos pagamintą kurą – medžio granules, briketus ar malkas – kyla klausimas: kaip juos atsivežti iki savo sandėlio? Tai galima padaryti naudojantis mūsų įmonės paslaugomis – užtikriname sklandų pristatymą su tam pritaikytomis transporto priemonėmis. Jums tiesiog reikės pasirinkti tinkamiausią ir poreikius tenkinančią mašiną.

Rinktis malkas, briketus, medžio granules su pristatymu yra itin patogu, nes būsite užtikrinti, kad per 1-3 dienas Jums bus pristatyta produkcija. Kurą galime atvežti keliais būdais, nes turime skirtingas transportavimo mašinas. Jūs galite rinktis:

• automobilį su kranu – manipuliatoriumi. Šis kranas itin naudingas, kai produkcijos nereikia išversti (taip dažnai yra su malkomis). Pasinaudojant kranu – manipuliatoriumi, galima ją po truputį iškrauti į reikiamą vietą;
• krovininę mašiną su liftu. Ši transporto priemonė itin naudinga, kai reikia produkciją išvežti (pavyzdžiui, jei ji sukrauta ant palečių). Naudojantis liftu, pakylama iki reikiamos vietos, kur ir paimamas krovinys. Liftas taip pat gali visiškai nusileisti ant žemės;
• mikroautobusą su liftu. Šis variantas yra panašus į prieš tai minėtą, tačiau pastaroji transporto priemonė yra mažesnė, todėl itin naudinga užsisakius mažesnį kuro kiekį;
• pneumatinį transporterį su įpūtimu.

Kuo patogus mūsų transportavimas?

Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite būti tikri, kad produkcija vežama laikantis visų pristatymo reikalavimų ir saugumo taisyklių. Veždami produkciją, sukrauname ją ant palečių, tokiu būdu daug lengviau paimti pakuotes ir transportuoti jas į Jūsų pageidaujamą vietą.

Transportuojant pjuvenų briketus bei medžio granules aktualu tinkamai pasirinkti transportą. Jei sauso kuro stabilumas neužtikrinamas, jis gali greitai subyrėti, netekti buvusios formos, dėl ko vėliau suprastės šildymo efektyvumas. Pasirinkę mūsų biokuro transportavimo paslaugas, galėsite būti tikri, kad gausite nepažeistą kurą, visiškai paruoštą deginti.

Jei Jums reikalingos malkos, briketai, medžio granulės su pristatymu, tuomet būtinai susisiekite su mūsų vadybininku. Sužinoję, į kokią vietą reikės pristatyti produkciją, galėsite sutarti galutinę kainą. Taip pat pakonsultuosime dominančiais klausimais.