Produkcijos laikymas mūsų sandėliuose

Įsigijus kieto kuro katilą, tačiau neturint pakankamai vietos jo atsargų sandėliavimui, gali kilti nepatogumų. Be to, ir laikymo vieta tinka ne bet kokia: sausas kuras turi būti laikomas sausoje patalpoje, kur kuro nepasiekia drėgmė, pavyzdžiui, lietus ar sniegas. Jei namų šildymui pasirinkote malkas, tuomet gali reikėti statyti atskirą malkinę, jei kūrenti nusprendėte kitomis kietojo kuro rūšimis – vis tiek reikės pagalvoti apie jų sandėliavimą.

Kodėl tinkamas sandėliavimas toks svarbus?

Įvairios kuro rūšys turi būti saugomos atitinkamai. Jei pasirinkote iš medienos pagamintą kurą, tarkime, medžio granules, ieškokite itin sausos vietos produkcijai sukrauti. Šiam kurui itin svarbūs du veiksniai:

• apsauga nuo vandens;
• tinkama ventiliacija.

Būtent dėl šių priežasčių patariama sausą kurą sandėliuoti patalpoje, o ne lauke, kur jį bus sunkiau apsaugoti nuo oro kaitos – kritulių, vėtrų ir pan. Krauti produkciją geriausia kiek aukščiau nuo žemės: padėkite ją ant palečių ar medinių lentų. Kraunant kurą labai svarbu palikti tarpus, pro kuriuos galėtų patekti oras. Taip produkcija bus nuolat vėdinama, taigi išliks sausa.

Rekomenduojame visuomet patikrinti kuro pakuotes, kai jas gaunate. Pažiūrėkite, ar nėra jokių įplyšimų, pro kuriuos į maišų vidų galėtų patekti drėgmė ir kurą sugadintų. Taip pat apžiūrėkite, ar jis vis dar išlaikęs savo formą, nebyra.

Ką daryti neturint sandėlio?

Jei neturite vietos, kurioje tilptų visas įsigytas kuras šildymo sezonui, galite reikalingą produkciją laikyti mūsų sandėliuose. Pritrūkę kuro, galėsite bet kada su mumis susisiekti ir, priklausomai nuo kuro kiekio, atvešime jį mūsų transportu arba krovinine mašina.

Nusprendę produkciją laikyti mūsų sandėliuose, galite būti tikri, kad sausas kuras išliks apsaugotas nuo drėgmės ir išsaugos aukštą kokybę. Visa produkcija laikoma sandariose pakuotėse, kurios uždedamos ant palečių.

Jei Jums reikalingos tam tikros kuro rūšys, susisiekite su mūsų įmonės vadybininkais dėl užsakymo. Taip pat galėsite susitarti ir dėl produkcijos laikymo mūsų sandėliuose, pristatymo mūsų transporto priemonėmis.