Apie mus

Įmonė ANDETA savo veiklą pradėjo 2012 metais Šalčininkų rajone. Pirmiausiai buvo vykdyti karkasinių namų gamybos darbai, tais pačiais metais pradėta gaminti obliuota mediena, o 2013 metais – briketai. Pastebėjus natūralaus kuro poreikį, 2014 metais žmonėms pasiūlytos medžio granulės. Svarbu paminėti, kad šiam kurui nėra specialiai kertami medžiai: briketams ir granulėms naudojama mediena gaunama iš karkasinių namų ir obliuotos medienos gamybos likučių.

UAB “ANDETA” yra Lietuvos biomasės energetikos asociacijos ”LITBIOMA” narys.

Užtikrinama paslaugų ir prekių kokybė

Mūsų įmonė yra sertifikuota EN PLUS  (LT 321) prekių tiekėja. Turimas EN PLUS sertifikatas patvirtina mūsų tiekiamos produkcijos aukščiausius kokybės parametrus. Žiūrėti sertifikatą

Galime užtikrinti aukštą produktų kokybę, nes patys atliekame ir kontroliuojame medienos ruošos darbus.  Skirtingų tipų mašinos leidžia užsakovams prekes tiekti ir iškrauti patogiai: net 95 proc. užsakymų pristatomi kliento pageidaujamu laiku, pristatymas gali būti ir po darbo, ar savaitgaliais.

 

Eksportas ir vietinė prekyba

Iki 2015 metų mūsų pagaminta produkcija buvo daugiausiai eksportuojama. Pagrindinės eksporto šalys – Vokietija, Italija, Danija, Nyderlandai. Šios valstybės renkasi mūsų įmonę iki šiol: į jas išvežama net 2/3 biokuro produkcijos. Išvystyta tiekimo ir logistikos grandinė leidžia garantuoti užsakytos produkcijos pristatymą pagal kiekvieno kliento individualų poreikį

2015 metais modernizavus gamybos, tiekimo ir sandėliavimo procesus, buvo padidintos produkcijos apimtys (iki 1500 tonų per mėnesį). Tai paskatino mūsų gaminamu biokuru prekiauti ir Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje realizuojama viena trečioji įmonės pagaminto kuro.

Siūlomos prekės ir užsakymas

Šiuo metu mūsų pagrindinė produkcija yra medienos granulės, briketai bei malkos.

• Granules parduodame paletėmis. Vienoje 1t sveriančioje paletėje yra 67 maišai (66 maišai po 15 kg ir 10 kg maišas). Jei norite produktą pirmiausia išbandyti, siūlome pirkti 5-10 maišų.
• Briketai taip pat parduodami paletėmis. Vienoje paletėje yra 96 pakuotės po 12 briketų (1 pakuotė sveria 10 kg).
• Malkos parduodamos konteineriais, kuriuos sudaro po 2 erdmetrius.

Norėdami užsisakyti produkciją, nurodykite ne tik norimo kuro kiekį, savo adresą ar atsiskaitymo būdą, bet ir kokio tipo mašinos pageidaujate. Mašinos pasirinkimą lemia grindinys (trinkelės, gruntas, asfaltas) bei privažiavimo iki iškrovimo vietos galimybės. Pateikus šiuos duomenis bus aišku, kuria mašina iš turimų trijų pristatyti kurą – mažąja mašina su liftu, kuri yra trumpesnė, gali vežti 2 tonas ir yra pritaikyta gabenti produkciją, kur privažiavimas sudėtingesnis, didžąja krovinine ar mašina su kranu.

Prekių pristatymas

Pateiktas užsakymas įvykdomas per 1 – 3 dienas, priklausomai nuo pasirinkto pageidaujamo laiko, transporto užimtumo ir maršruto. Jei gyvenate už Vilniaus ribų, patariame susisiekti su mūsų vadybininku: suderinsime geriausią prekių kainą su pristatymu. Klientai turi galimybę susitarti ir dėl produkcijos atvežimo dienos. Užsakymo metu Jums tereikės parodyti iškrovimo vietą ir atvykę mūsų darbuotojai viskuo pasirūpins.

UAB ANDETA įmonei yra svarbi klientų nuomonė ir aukštos kokybės produkcija, todėl galime padėti tinkamai nustatyti reikiamus kieto kuro katilus, parinkti tinkamiausią biokurą. Padėsime rasti sprendimą į bet kurį Jums iškilusį klausimą ir mielai pakonsultuosime.

Prie 100 Nepriklausomybės laužų prisidėjo ir kurogranules.lt

1918 m. vasario 16 d. įvyko vienas reikšmingiausių šalies istorinių įvykių: pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas. Praėjus šimtmečiui šią svarbią datą minėjo visos valstybės gyventojai. Vilniuje suorganizuotas iškilmingas jubiliejinis renginys šios gražios šventės proga subūrė gausų dalyvių būrį. Renginio metu centrinę sostinės vietą – Gedimino prospektą – apšvietė net 100 didingų laisvės laužų, prie kurių galėjo pasišildyti kiekvienas.

Mūsų įmonė UAB „Andeta” džiaugiasi galėjusi prisidėti prie šių laužų įsiplieskimo. Tai – simboliškas veiksmas, kuriuo norime parodyti, kad amžinajai laisvės ugniai palaikyti svarbus kiekvieno iš mūsų indėlis.

100 metų ir 100 laužų – ypatinga data  bei simbolis visiems mums, Lietuvoje gimusiems ir augusiems žmonėms. Norime dar kartą pasveikinti su Valstybingumo atkūrimu ir pasidžiaugti, kad prieš 100 metų signatarai nestokojo ryžto bei drąsos. Tegul tokių iniciatyvų mūsų valstybėje būna kuo daugiau!