Ar tai nekenksminga?

Renkantis kurą namų šildymui, labai svarbu patikrinti, kad jo sudėtyje nebūtų kenksmingų medžiagų. Priešingu atveju, šildymo sistemos gali užsikimšti ir ilgainiui tai atsilieps šildymo efektyvumui: namuose net ir intensyviai kūrenant bus nešilta.

Mūsų parduodamas kuras

Mūsų parduodamas biokuras arba kietasis kuras išsiskiria tuo, kad neturi jokių papildomų priemaišų, kurios galėtų pakenkti kūrenimui. Granulės ir briketai yra sulipinami į specialią formą, naudojantis natūraliomis medžio savybėmis, be papildomų klijų, kurie panaikintų visas teigiamas kuro savybes. Mes rūpinamės, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas šildymo kokybe, todėl gamindami kurą visuomet stengiamės išsaugoti kaip įmanoma daugiau natūralaus medžio savybių. Dėl šios priežasties daug laiko skiriame produkcijos džiovinimui: kuo sausesnis yra biokuras, tuo efektyviau energija virsta šiluma.

Spaudimo etape panaudojame specialų presą, kuris padeda užtikrinti norimą kuro granulių ar briketų formą be papildomų, lipinančių priemaišų.

Kodėl kuro natūralumas yra svarbus?

Palyginus visas kuro rūšis, efektyviausia yra mediena. Tiksliau – iš medienos ar medienos pjuvenų gaminamas kuras. Natūralus kuras – medienos granulės arba briketai į aplinką degimo metu išskiria itin mažai CO2. Galima pastebėti tendencijas, kad įvairios Europos šalys vis dažniau naudoja natūralų kurą ne tik savo namų šildymui, bet ir pramonėje, kur reikia šildyti dideles gamybines patalptas.

Natūralus kuras taip pat reiškia, kad šildymo sistemos greitai neužsikimš, kas lemia ir paprastesnę priežiūrą: kieto kuro ar granulinį katilą reikės valyti rečiau. Tai ypač jausis, jei pasirinksite mažo peleningumo kurą.

Jei Jums reikia natūralaus, kenksmingų medžiagų sudėtyje neturinčio kuro, galite susisiekti su mūsų vadybininkais. Pasitarę galėsime pasiūlyti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį natūralų kurą.