Pristatymas / mokėjimas

Renkantis kurą šildymui labai svarbu yra ir produkcijos pristatymas. Ne vien biokuro kaina ar kokybė, bet ir jo atvežimas iki užsakovo pageidaujamos vietos yra svarbūs kriterijai kiekvienam, perkančiam didelius kiekius kuro. Juk ne viską galima atsivežti nuosavu automobiliu, o specialaus transporto samdymas gali būti brangus. Dėl šios priežasties, siekdami klientams užtikrinti komfortą, siūlome kuro pristatymo paslaugą: galime transportuoti Jūsų nusipirktą kurą nurodytu adresu.

Mokėjimas už prekes

Norėdami sužinoti tikslią kainą, kiek turėsite sumokėti už biokurą, susisiekite su mūsų vadybininkais arba užpildykite užsakymo formą ir mūsų vadybininkas pats susisieks su jumis. Priklausomai nuo pasirinkto biokuro, jo kiekio, kaina irgi skirsis. Taip pat išsiaiškinsite, kokį kurą rekomenduojama naudoti konkrečiai Jums. Specialistai įvertins tai pagal Jūsų turimą katilą ar krosnelę, šildomos vietos poreikį.

Už prekes galite sumokėti Jums patogiu metu:

  • iš anksto, prieš atvežant prekes yra išrašoma išankstinė sąskaita, po apmokėjimo susitariama dėl pristatymo būdo ir dienos;
  • grynais pristatimo metų. Vairuotojas jums pateiks kasos pajamų orderį, sąskaitą ir važtaraštį už jums atvežtas prekes, kurias esate užsakę.

Kaip ketinate mokėti už prekes, turite susitarti su vadybininku iš anksto, dar prieš užsakydami prekes. Jei biokuro kaina tenkina, nepamirškite susitarti ir dėl atvežimo. Tai galite padaryti paskambinę telefonu +370 659 51645 arba parašę laišką el. paštu info@kurogranules.lt.

Produkcijos pristatymas

Užsakytą produkciją iš Kurogranules.lt į Jūsų namus galime pristatyti keliais būdais. Turime kelias skirtingas mašinas:

  • automobilį su kranu – manipuliatoriumi, kuriuo produkcija iškraunama nustatytoje vietoje;
  • krovininę mašiną su liftu, kuriuo pakilus galima pasiekti produkciją ir vėliau nuleisti ją ant žemės;
  • mikroautobusą su liftu, kuriuo atvežama mažiau produkcijos nei krovinine mašina su liftu;
  • pneumatinį transporterį su įpūtimu.

Jei nesate tikri, kuris pristatymo būdas Jums būtų geriausias, įvertinsime kuro kiekį ir jo laikymo vietą bei parinksime optimalų transportą. Juk itin svarbu, kad produkcija būtų vežama pagal taisykles. Kitu atveju ji ne tik gali išbyrėti (jei tai granulės), bet ir būti pažeista, jei pratrūksta pakuotės.

Su vadybininkais nepamirškite susitarti ir dėl tinkamos dienos pristatyti produkciją. Paprastai užsakymą galime įvykdyti per 1 – 3 dienas, priklausomai nuo to, kada jums yra patogiau. Produkciją galime pristatyti ir šeštadieniais. Vilniaus rajone pristatymas yra nemokamas. Kituose rajonuose dėl tikslesnės pristatymo kainos susitarkite su mūsų vadybininku.