Išbandykite granules

Prieš perkant didelį produkcijos kiekį visam šildymo sezonui, verta užsisakyti nedidelį jo kiekį, kad galėtumėte išbandyti kuro kokybę, jo degimo efektyvumą ir išskiriamą šilumą. Be to taip galėsite apskaičiuoti preliminarų kuro kiekį visai žiemai.

Kodėl verta pabandyti kuro granules?

Apsirūpinti produkcija visai žiemai iš karto yra patogu, tačiau niekada prieš tai tokio kuro nenaudojusiems ir nežinantiems, kaip jis dega, verta nusipirkti kelis maišus pabandymui. Tai verta daryti dėl šių priežasčių:

  • matote, kad produkcija turi EN Plus A1 standartą, tačiau vis tiek norite patikrinti, ar kuras tikrai yra aukštos kokybės;
  • norite sužinoti, ar kuras tinkamai dega Jūsų turimoje krosnelėje ar katile (tiesa, jei granulės labai greitai sudega, tai nebūtinai dėl jų kokybės, gali būti krosnelės gedimas arba blogai sureguliuotas katilas);
  • siekiate pažiūrėti, kur galėtumėte sandėliuoti turimas prekes (nupirkę kelis maišus galėsite lengviau pasiruošti vietą kuro sandėliavimui);
  • norite apskaičiuoti, kiek granulių jums reikės vienam sezonui pagal oro, namų apšildymo sąlygas.

Preliminarus granulių kiekis

Paprastai žiemos metu yra sunaudojama nuo 4 iki 6 tonų granulių, tačiau kiekis gali kisti, priklausomai nuo pastato dydžio. Prieš perkant rekomenduojama apskaičiuoti ir įvertinti namo dydį ir individualius poreikius – jei mėgstate šilumą, natūralu, kad šaltuoju metų laiku savo namuose termometro stulpelį norėsite pakelti virš 20 laipsnių šilumos. Mažesnio kuro kiekio gali reikėti, jei namai yra tinkamai apšildyti, juose nėra jokių šilumos tiltelių, langai sandarūs.

Spręsdami, kiek granulių Jums reikės, nepamirškite įvertinti granulių kokybės, peleningumo, drėgnio ir jų kaloringumo. Taip pat labai svarbu, kokią krosnelę ar granulinį katilą turite. Atkreipkite dėmesį ir į krosnelės galingumą. Kuo ji bus galingesnė, tuo efektyviau bus deginamas kuras. Tai reiškia, kad per visą šildymo sezoną Jums reikės mažiau kuro.

Jei norite išbandyti mūsų gaminamas kuro granules, susisiekite su vadybininkais telefonu +370 659 51645 arba parašykite mums el. paštu info@kurogranules.lt. Papasakokite apie turimą krosnelę, galėsime patarti, kiek granulių Jums reikėtų pirkti, ir susitarsime dėl pristatymo.